Videók

amenca csoport karácsonyi köszöntője 2015

L. Ritók Nóra a Belvárosi Liberális Klub vendége 2015. április 3.

Privát tanmenet 3. rész

Kedves támogatóink, Jozán Éva és Somhegyi Béla segítségével három videónk kapott angol feliratozást. Köszönjük szépen a segítségüket. Így talán még többen tudhatnak rólunk, tevékenységeinkről Magyarországon kívül is.

2. rész – “TÁVOL BUDAPESTTŐL” – Várandósgondozás és szülés a vidéki településeken

1. rész – “TÁVOL BUDAPESTTŐL” – Várandósgondozás és szülés a vidéki településeken Kiegészítő támogatás elnyert uniós projektekhez – Autonómia Alapítvány

L. Ritók Nóra: XXI. századi szegénység a digitális technológiák és a szegénység viszonya

Agents of Change Dosszié: Fókuszban Magyarországról készítette: Heinrich Böll Stiftung

http://www.youtube.com/watch?v=8HGSESfYANo  Interjú L.Ritók Nórával 2013.augusztus 31.

Add hozzá a hangod  a változáshoz! Tiltakozás az Emberi Erőforrások Minisztériuma előtt

Óda a civil összefogáshoz

Igazgyöngy Alapítvány  – 1 %  az egyenlő esélyekért – felhívás

Igazgyöngy Alapítvány – 1% az egyenlő esélyekért – felhívás

Közösség építés a művészeti oktatással – Community building through art-education – Realpearl

2013. január 24-én a holland TV az európai szegénységről készített tudósításai során erről a kistérségre is ellátogatott.  Alapítványunk kapcsolatrendszerében forgattak az esélyteremtő munkánkról, a családok életéről.

A hallgatók hat pontja

A Humán Platform a köznevelési és felsőoktatási törvény veszélyeiről készülő kisfilmjében az esélyegyenlőség témakörben forgatott nálunk.

Mesés rajzok

Kőszegi Edit és Szuhay Péter rendezésében készült az Igazgyöngy Alapítvány munkáját bemutató Mesésrajzok című film. A film készítői a jövőben folyamatosan kívánják rögzíteni a nálunk folyó munka eredményeit. Itt megtekinthető.

Ahogy te akarod

Részlet Pálos György Ahogy te akarod című dokumentumfilmjéből, amely bemutatja az Igazgyöngy tevékenységét. További részleteket megtekinthet a filmből ezen az oldalon.

• Záróra – Beszélgetés Veiszler Alindával

Megtekintheto az mtv honlapján

• Gyerekek festményeivel mentik az iskolát

Megtekintheto a nolttv.hu-n.