2008/2009-as tanév pályázati eredményei

 

2008/2009-as tanév pályázati eredményei

Nemzetközi

Fény és árnyék Francia nemzetközi rajzpályázaton díjazott lett Kiss Attila (Körösszakál).

EX LIBRIS, HLOHOVEC szlovák nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült

Erdélyi Lilla (Biharkeresztes).

„VELAZQUEZ-2009” nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Burzuk Réka (Körösszegapáti), Pénzes Petra (Komádi) és Pálfi Viktória (Biharkeresztes).

A „Világ egy kert a szívemben” nemzetközi rajzpályázaton elismerő oklevélben részesült 32 tanuló!

Kanagawa 2008 Nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült: Privóczki Anna (Magyarhomorog) és Komóczi Dorina (Berettyójfalu).

A lengyel nemzetközi „Karácsonyi Képeslapok” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Kovács Rebeka (Biharkeresztes), Pálfi Viktória (Biharkeresztes), Far Kristóf (Biharkeresztes) ésHevesi Henrietta (Biharkeresztes).

Az orosz nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült: Pap Ágnes (Berettyóújfalu), Klabacsek Boglárka (Berettyóújfalu), Mohácsi Beatrix (Biharkeresztes), Beri Kinga (Körösszegapáti), Mezei Kornélia (Berettyóújfalu), Koszorús Regina (Biharkeresztes), és Papp Hajnalka (Berettyóújfalu).

A 38. Tiara Nemzetközi rajzpályázaton arany érmet kapott Berke Fruzsina (Mezősas – Körösszegapáti), ezüstérmet kapott Csordás Angéla (Körösszegapáti), Háló Csenge (Berettyóújfalu), Makai Daniella (Berettyóújfalu) és Ludász Petra (Berettyóújfalu). Bronzérmes lett Kovács Kitti (Berettyóújfalu), Szabó Arnold (Körösszegapáti), Juhász Károly (Komádi), Átyin Ádám (Biharkeresztes), Rácz Szidónia (Biharkeresztes) és Krucsó Tamara (Komádi). Díjazásban részesült Mező Vivien (Mezősas), Pataki Kitti (Biharkeresztes), Nagy Rita (Biharkeresztes), Bodnár Ágnes (Berettyóújfalu), Vincze Vencel (Körösszakál) és Tölcsér Zsolt (Komádi).

A szerb nemzetközi 2008-as rajzpályázaton az iskola kollektív jutalmat kapott.

(A pályázaton résztvevő gyerekek: Nagy László, Kogyila Kristóf, Puskás Zalán, Schaffer Dorottya, Klabacsek Boglárka, Mező Petra, Csala Zsófia, Balogh Ádám, Gerebenics Gabriella, Kóti Klára, Papp Enikő, Mohácsi Eszter, Szentmiklósi István, Kobra Adrienn).

A XII. Eötvös Kupa rajzpályázaton I. helyezett: Soproni Réka (Berettyóújfalu) és Béres Bettina (Biharkeresztes), II. helyezett: Ertsey Rebeka (Berettyóújfalu). Különdíj: Bordi Kamilla, Halász Réka, Daróczi Melitta és Tóth Regina (Berettyóújfalu).

A Csehov életéhez kapcsolódó orosz nemzetközi rajzpályázaton díjazottak lettek: Kiss Enikő (Körösszakál), Pető Boglárka (Biharkeresztes), Mező Szilvia (Körösszegapáti), Bede Nándor (Biharkeresztes), Pataki Kitti (Biharkeresztes), Czeglédi Gabriella (Biharkeresztes) és Imre Beáta (Berettyóújfalu).

Cifra palota zöld az ablaka…” Nemzetközi gyermekrajz pályázaton díjazott lett:

Lisztes Nikolett (Körösszegapáti). Kiállították munkáját: Mohácsi Károlynak (Körösszakál).

Az Évora (Portugál) 2008 pályázatán ezüstérmes lett: Bíró Éva (Biharkeresztes).

Elismerő oklevélben részesültek: Szabó Orsolya (Biharkeresztes) és Rostás Krisztián (Komádi). Magyarországot képviselték és oklevélben részesült: Gólya Ágnes (Berettyóújfalu), Czeglédi Mónika (Biharkeresztes).

A Világ Iskolásainak 39. Művészeti Kiállításán ezüstérmes lett:

Varga Mihály (Körösszakál). Munkáját kiállították: Ludász Petra (Berettyóújfalu), Juhász Boglárka (Berettyóújfalu), Pércsi Liliána (Berettyóújfalu), Gergely Beáta (Körösszegapáti,) Szabó Máté (Komádi), Bíró Boglárka (Biharkeresztes), Mohácsi István (Körösszakál), Pálfi Viktória (Biharkeresztes), Veres Ildikó (Körösszakál), Csordás Angéla (Körösszegapáti), Szalai Antónia (Komádi), Dúró Nikolett és Keresztesi Laura (Komádi) tanulónk.

A 2007-ben megrendezett Argentín rajzpályázaton Erőss Bianka (Biharkeresztes) és Dávid Gréta (Biharkeresztes) munkáját kiállították.

A Bebbó szerkesztőség által meghirdetett Madárijesztő című rajzpályázaton:

I. helyezést ért el Kiss Gergő (Körösszakál ), II. helyezést ért el Mohácsi Vivien (Körösszakál).

A Nagy Népmese Rajzpályázaton díjazásban részesült:

Keresztesi Laura (Komádi) és Ötvös Alexandra (Biharkeresztes).

Kozmosz 2008 Nemzetközi Rajzpályázaton 3 helyezett lett: Lakatos Patrik (Berettyóújfalu).

A 16. Nemzetközi gyermek Toruni Grafikai Biennálén kiállított lett:

Pálfi Viktória (Biharkeresztes), Komóczi Dorina (Berettyóújfalu,) Nagy Norbert (Berettyóújfalu),

Lingvay Csenger (Berettyóújfalu) és Karányi Edina (Berettyóújfalu).

Az én régióm”- Lengyel nemzetközi rajzpályázaton elismerő oklevélben részesültek:

Rácz Mária (Berettyóújfalu), Szűcs Viktória (Berettyóújfalu), Balogh Roland (Komádi),

Máté Krisztina (Körösszakál) és Kiss Gréta (Mezősas).

Lengyel kutyás 2008 Nemzetközi rajzpályázaton díjazott lett:

Halász Réka (Berettyóújfalu), Holopovics Zsófia (Berettyóújfalu), Tóth Adél (Berettyóújfalu),

Czeglédi Mónika (Biharkeresztes), Ulics Milán (Berettyóújfalu), Nagy Norbert (Berettyóújfalu),

Hagymási László (Komádi), Juhász Boglárka (Berettyóújfalu) és Csizmadia Bettina (Magyarhomorog).

Kladnói Mókuska Nemzetközi rajzpályázaton:

I. helyezést ért el: Szoboszlai Fanni (Berettyóújfalu), II. helyezett: Mező Petra (Biharkeresztes) és

III. helyezett: Nagy Rita (Biharkeresztes).

SHANKAR 2007 Nemzetközi rajzpályázaton ezüstérmes lett:

Pálfi Viktória (Biharkeresztes) és Daróczi Melitta (Berettyóújfalu).

Díjazottak: Horváth Zsanett (Körösszegapáti) és Cserkúti Ramóna Petra (Berettyóújfalu).

WITH LOVE” 7. Lengyel Nemzetközi rajzpályázaton:

3. Helyezést ért el Ványi Zulejka (Berettyóújfalu).

Munkáját kiállították: Papp Ágnesnek (Berettyóújfalu).

16. Japán nemzetközi rajzpályázaton aranydiplomás lett Fekete Zsófia (Berettyóújfalu).

Országos

Modern gondolatok: „Formabontó templomok” című rajzpályázaton különdíjban részesültek: Körtvélyesi Róbert (Berettyóújfalu) és Tóth Anett (Körösszegapáti).

Emléklapot kapott Balog Andor (Körösszakál), Szabó Gergő (Komádi), Háló Réka (Berettyóújfalu), Tarsoly Tamara (Magyarhomorog), Holló Csaba (Komádi)

Nagy Vivien (Berettyóújfalu) és Sike Szabina (Komádi).

 

A Víz Világnapja alkalmából megrendezett „Víz ami elválaszt és összeköt” című rajzpályázaton II. helyezést értek el: Kolozsvári Nanetta (Magyarhomorog) és Turi Dominik (Körösszegapáti).

III. helyezést értek el Gulyás Fruzsina (Berettyóújfalu), Papp Dániel (Magyarhomorog) és Mohácsi Evelin (Komádi).

A Bebbó szerkesztőség által meghirdetett „Hóelifánok” című országos rajzpályázaton

különdíjban részesült: Pálfi Karolina (Komádi), Fekete Zsófi (Berettyóújfalu) és Kurucz Dorka (Komádi). Dicséretet kapott Szalai Titanilla (Komádi).

„Védett erdei állatok” gyermekrajzpályázaton díjazásban részesültek

Erdei Amarilla (Biharkeresztes), Csősz Máté (Berettyóújfalu), Csala Zsófia (Biharkeresztes), Jenei Gyula (Berettyóújfalu), Szatmári Gyula (Berettyóújfalu), Kolozsvári Nanetta (Magyarhomorog) és Mező Petra (Biharkeresztes).

Egry József Középiskola által kiírt országos rajzpályázaton díjazásban részesült

Bozsányi Márk (Körösszakál), Erdélyi Nóra (Berettyóújfalu), Diószegi Beatrix (Magyarhomorog), Pénzes Dominika (Biharkeresztes) és Lakatos Patrik (Berettyóújfalu).

„EX LIBRIS-2009” rajzpályázaton I. helyezett lett Szoboszlai Fanni (Berettyóújfalu).

A 20. Országos Gyermek Képző és Iparművészeti Pályázaton helyezést értek el:

arany: Daróczi István (Magyarhomorog), Szatmári Gyula (Berettyóújfalu),

ezüst: Bokis Dávid (Biharkeresztes), Haraszti Noémi (Komádi), Csiszár Szabina Gréta (Körösszegapáti) és bronz: Fazekas Fruzsina (Biharkeresztes).

Korosztálydíj: Fekete Kitti (Berettyóújfalu)

Kerámia munkáikkal aranyérmes: Cséki Nóra (Berettyóújfalu) és Ványi Gréta Zulejka (Berettyóújfalu), bronzérmes Máté Krisztina (Körösszakál).

„Úton útfélen” című országos rajzpályázaton 2. helyezett: Brumár Rita (Magyarhomorog), Kurtán Bettina (Berettyóújfalu), 3. helyezett: Krucsó Henrietta (Komádi) és Pálfi Viktória (Biharkeresztes).

Különdíjban részesült Jónás Adrián (Körösszakál).

 

Dental Number One Kft. által kiírt „Minden, ami a fogápolással kapcsolatos” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült Brumár Rita (Magyarhomorog), Simon Dóra (Berettyóújfalu), Juhász Rebeka (Berettyóújfalu), Juhász Boglárka (Berettyóújfalu) és Szabó Barbara (Berettyóújfalu).

A D-MEDIA által kiírt országos rajzpályázaton elismerő oklevélben részesült:

Bozsódi Fanni (Berettyóújfalu), Lupócz Evelin (Biharkeresztes) és Pataki Kitti (Biharkeresztes).

„Nagyon vadon” 2. országos rajzpályázaton 1. helyezést ért el: Háló Réka (Berettyóújfalu) és Brumár Rita (Magyarhomorog).

Rajzolj, színezz, fess – jön Findusz a cserfes!” Országos rajzpályázaton díjazásban részesült

Imre Beáta (Berettyóújfalu), Karácson Zsófi (Berettyóújfalu), Dobi Gergő (Berettyóújfalu), Török Bianka (Berettyóújfalu), Koszorús Imola (Biharkeresztes), Szilágyi Ivett (Biharkeresztes), Mohácsi Vanda (Komádi), Hevesi Henrietta (Biharkeresztes) és Harsányi Máté (Biharkeresztes).

A világörökség kincsei” című rajzpályázaton ezüstérmes lett Bere Ádám (Magyarhomorog).

Kiállítottak: Lisztes Veronika (Berettyóújfalu), Gönczi Norbert (Biharkeresztes) és Szalai Antónia (Komádi).

Rajzpályázat centenáriumra” című országos rajzpályázaton dicséretben részesült:

Daróczi Melitta (Berettyóújfalu) és Szilágyi Bíborka (Berettyóújfalu).

Majd én megmutatom! 2009”számítógépes grafika- és rajz vándorkiállítás 100 legjobb alkotása közé került: Rózsás Ildikó (Berettyóújfalu), Szénási Gyula (Berettyóújfalu), Baranyó Bálint (Berettyóújfalu), Emmer Nóra (Berettyóújfalu) Kiss Judit (Körösszakál), Bozsányi Amanda (Körösszakál) Kóta Sándor (Berettyóújfalu), Gyöngyösi Friderika (Komádi), Mohácsi Norbert (Biharkeresztes) és Horváth Dóra.

A Magyar Harcos Sport Egyesület által kiírt magyar népmese rajzpályázaton 3. helyezést ért el Balog Sára (Berettyóújfalu), különdíjban részesült Gólya Gerda (Berettyóújfalu), Sós Dorottya (Biharkeresztes) és Réfi Nikolett (Berettyóújfalu.)

A mesélő vízpart című IX. országos rajzpályázaton:

II. helyezést ért el: Tóth Zalán (Berettyóújfalu),

III. helyezést ért el: Szilágyi István (Biharkeresztes),

Különdíjban részesült: Benke Péter (Komádi).

A Fecskepalota IV. országos rajzpályázatán I. helyezett Varga Antal (Biharkeresztes),

II. helyezett László Blanka (Berettyóújfalu) és Pap Orsolya (Berettyóújfalu). III. helyezett Bíró Boglárka (Biharkeresztes) és Gyöngyösi Viktória (Berettyóújfalu) lett.

A „Kész a csatára a sereg” országos rajzpályázatán I. helyezett: Gyökös Viktória (Biharkeresztes), II. helyezett: Gergely Brigitta (Körösszegapáti) és VI. helyezett: Mező Liliána (Körösszakál).

A Thököly gyermekjáték készítő pályázatán 1. helyezett: Györfi Zoltán és Kovács Sándor (Körösszakál), 12. helyezett: Iszály Gergő és Varga Mihály (Körösszakál), 13. helyezett: Bukvai Attila (Körösszakál), 14. helyezett: Oláh Cintia (Körösszakál).

Ej, mi a kő?” – kavics- és kődíszítő országos pályázaton:

1. helyezett: Hoppál Bence (Magyarhomorog), 2. helyezett: Szilágyi Boglárka (Berettyóújfalu).

Különdíjban részesült: Balla Bence (Körösszegapáti).

„Legjobb dolog a világon…” címmel meghirdetett gyerek ARC pályázaton:

1. helyezett: Házi Viktória (Komádi), 2. helyezett: Baráth Petra (Berettyóújfalu).

Az ARC által meghirdetett „56”-os forradalomhoz kapcsolódó rajzpályázaton munkája kiállított lett: Szabó Máté (Berettyóújfalu), Tóth Regina (Berettyóújfalu), Csala Zsófia (Biharkeresztes), Varga Dóra (Körösszakál), Bódi Dániel (Körösszakál), Czeglédi Mónika (Biharkeresztes), Bende Nikolett Katinka (Berettyóújfalu) és Asztalos Éva (Körösszegapáti).

Svédország a gyerekekért „Nils Holgersson és barátai” című rajzpályázatán kiállított lett:

Monok Sándor (Körösszakál).

Virágos Kalotaszeg” országos rajzpályázaton:

3. helyezést ért el: Sike Szabina (Komádi) és Irimiás Erika (Komádi).

Különdíjban részesült: Pataki Kitti: (Biharkeresztes), Szabó Dávid, Ványi Gréta és Tündik Andrea (Berettyóújfalu) és Máté Krisztina (Körösszakál).

Vojtina Bábszínház által meghirdetett „Mátyás király udvarában” című rajzpályázaton

díjazott lett: Csávás Renáta (Berettyóújfalu), Papp Enikő (Berettyóújfalu), Nagy Norbert (Berettyóújfalu), Jenei Annabella (Berettyóújfalu), Koszorús Imola (Biharkeresztes), Czeglédi Gabriella (Biharkeresztes, ) Csala Zsófia (Biharkeresztes), Pető Viktória (Biharkeresztes), Mohácsi Viktória (Biharkeresztes), Kiss Judit (Biharkeresztes), Prekup Anna (Magyarhomorog), Lénárt Lajos (Magyarhomorog) és Puskás Anikó.

„Tiszta levegőt mindenkinek!” című rajz,- és fotópályázaton jutalomban részesült és elismerő oklevelet kapott: Szabó Gergő (Komádi), Nagy Rita (Biharkeresztes), Csengeri Mónika (Biharkeresztes), Kóti Judit (Komádi), Pintye Dóra (Berettyóújfalu) és Karancsi Boglárka (Berettyóújfalu).

Egry József születésének 125. évfordulója alkalmából megrendezett Képző- és iparművészeti pályázaton elismerő oklevelet kapott: Koszta Vivien (Berettyóújfalu) és Mező Petra (Biharkeresztes).

Horgásztam a Balatonon Valamint a Mátyás Király és kora című rajzpályázaton:

1. helyezett: Csengeri Mónika (Biharkeresztes), 5. helyezett: Gerner József (Körösszegapáti),

6. helyezett: Gertner Ferenc (Biharkeresztes), 5. helyezett: Pápa Antal (Magyarhomorog) és

6. helyezett: Balogh Alexandra (Biharkeresztes).

Kedvenc állataim” országos rajzpályázaton díjazottak lettek:

Vince Dominika (Berettyóújfalu), Kása Eszter (Komádi) és Pap Bettina (Berettyóújfalu).

Kacagó, Duzzogi, Csibész és a többiek” országos óvodás rajzpályázaton helyezést értek el:

Kóti Krisztina (Berettyóújfalu), Daróczi Attila (Berettyóújfalu) és Porkoláb Lili (Berettyóújfalu).

A Magyar Művelődési Intézet és Képzőművészeti Lektorátus által kiírt Kreatív Reneszánsz című rajzpályázaton emléklapot kapott: Csengeri Mónika (Biharkeresztes), Nagy Tünde (Berettyóújfalu), Pataki Panni (Biharkeresztes) és Kállai Nikolett (Magyarhomorog).

Vojtina bábszínház által kiírt „ A rút kiskacsa” című országos rajzpályázaton díjazottak lettek:

Lukács Hajnalka (Komádi), Asztalos Éva (Körösszegapáti) és Balogh Sára (Berettyóújfalu).

„Majd én megmutatom” A Nagy Kaland: Sport országos rajzpályázaton díjazottak lettek:

Ványi Gréta (Berettyóújfalu), Tamás Napsugár (Berettyóújfalu) és Lukács Károly (Komádi).

Bibliai Képeslap országos rajzpályázaton díjazottak lettek:

Burzuk Viktória (Komádi), Pilyinszky Bianka (Komádi), Pálfi Csaba (Komádi), Balogh Gréta (Komádi), Tóth Anna Lili (Komádi), Szalai Sándor (Komádi), Kovács József (Komádi), Bagdi Zsuzsanna (Komádi), Szentmiklósi Ágnes (Berettyóújfalu), Tóth Regina (Berettyóújfalu), Daróczi Melitta (Berettyóújfalu) és Lovász Olívia (Berettyóújfalu).

A Bebbó szerkesztőség által meghirdetett rajzpályázaton díjazásban részesült és elismerő oklevelet kapott Kapás Bernadett (Berettyóújfalu).

Bibliai Képeslap országos rajzpályázaton díjazottak lettek: Burzuk Viktória (Komádi), Pilyinszky Bianka (Komádi), Pálfi Csaba (Komádi), Balogh Gréta (Komádi), Tóth Anna Lili (Komádi), Szalai Sándor (Komádi), Kovács József (Komádi), Bagdi Zsuzsanna (Komádi), Szentmiklósi Ágnes (Berettyóújfalu), Tóth Regina (Berettyóújfalu), Daróczi Melitta (Berettyóújfalu), Lovász Olívia (Berettyóújfalu).

A Biblia éve alkalmából megrendezett Luther és a Biblia Országos rajzpályázaton:

I. Helyezést ért el: Mohácsi Viktória (Biharkeresztes).

A Hon-nap Duna –menti Hagyományőrző Ünnepére Kiírt „Hunyadi Mátyás magyar király” rajzpályázaton díjazásban részesült: Erőss Gréta (Biharkeresztes).

A Bebbó szerkesztőség által kiírt „A Felhőmosó” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült: Bereczki Ádám (Körösszegapáti) és Fülöp Nóra (Berettyóújfalu).

A Rendőrség-történeti Múzeum által meghirdetett ”A jövő rendőrsége- avagy a rendőrség 2050-ben” című rajzpályázaton munkája kiállított lett: Hagymási László (Komádi).

Az „Új Reneszánsz” Művészeti Fesztivál népmese illusztrációs rajzpályázatán: I. díjban részesült: Kincses László (Körösszakál) és II. díjban részesült: Papp Ágnes (Berettyóújfalu.

A gyermekek világöröksége alapítvány által meghirdetett gyermekrajz pályázaton:

díjazásban részesült: Hevesi Henrietta (Biharkeresztes), Szabó Szabina (Körösszegapáti),

Tóth Tamara (Körösszegapáti), Irmai Blanka (Berettyóújfalu), Tóth Ágnes Rebeka (Körösszegapáti),

Juhász Rebeka (Berettyóújfalu), Rózsavölgyi Viktória (Berettyóújfalu) és

Szőke Regina (Biharkeresztes). Különdíjat kapott: Pálfi Karolina (Komádi).

Országos Magyar Méhészeti Egyesület által meghirdetett „Mézescsupor” című rajzpályázaton

Kollektív jutalomban részesültek: Csala Zsófi (Biharkeresztes), Finta Balázs (Berettyóújfalu),

Mészáros Bálint (Magyarhomorog) és Csongrádi Anett (Komádi)-

OTP Bank Fáy András Alapítvány által kiírt országos rajzpályázaton 3. helyezést ért el:

Tahóczki Katalin (Berettyóújfalu) és Juhász Anett (Berettyóújfalu).

A Vojtina Bábszinház által meghirdetett a „Víz” című rajzpályázaton díjazott lett:

Karácson Sára (Berettyóújfalu), Gyöngyösi Félix (Komádi) és Bíró Éva (Biharkeresztes).

A VI. Országos Festészeti Versenyen a 2. fordulóba jutott Mező Petra (Biharkeresztes).

A víz világnapja alkalmából megrendezett rajzpályázaton díjazásban részesült

Erdei Csenge (Berettyóújfalu).

A gyermekek világöröksége alapítvány által meghirdetett országos rajzpályázaton

I. helyezett lett: Irmai Blanka (Berettyóújfalu), Szabó Szabina (Körösszegapáti) és Rózsavölgyi Viktória (Berettyóújfalu). II. helyezett: Tóth Ágnes Rebeka (Körösszegapáti), Hevesi Henrietta (Biharkeresztes) és Szőke Regina (Biharkeresztes). III. helyezett: Tóth Tamara (Körösszegapáti) és Juhász Rebeka (Berettyóújfalu). Különdíjban részesült: Pálfi Karolina (Komádi).

Könyvjutalmat kapott: Csordás Gabriella (Komádi), Varga Mihály (Körösszakál) és Bíró Boglárka (Biharkeresztes).

Megyei

Újkerti tavasz komplex megyei vetélkedőn díjazásban részesült Harsányi Máté (Biharkeresztes), Hevesi Henrietta (Biharkeresztes), Juhász Rebeka (Berettyóújfalu) Varga Dóra (Körösszakál) és Rövid Richárd (Magyarhomorog).

Debrecenben megrendezett megyei rajzversenyen:

1. osztályos korcsoportban 2. helyezést ért el Méhes Petra (Körösszakál),

2. osztályos korcsoportban 1. helyezést ért el Erdélyi Nóra (Berettyóújfalu) és Emmer Nóra (Berettyóújfalu),

4. osztályos korcsoportban 1. helyezést ért el Bodnár Brigitta (Berettyóújfalu), 3. helyezett lett Bónácz Edit (Berettyóújfalu),

7. osztályos korcsoportban 1. helyezést ért el Gólya Ágnes (Berettyóújfalu), 2. helyezett lett Lisztes Veronika (Berettyóújfalu) és 4. helyezést ért el Szőke Regina (Biharkeresztes).

A Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat által meghirdetett Japán népmese rajzpályázaton

2. helyezést ért el Szoboszlai Fanni (Berettyóújfalu).

Az „Iskola tegnap, ma, holnap” című megyei rajzpályázaton:

1. helyezett: Kapás Vivien (Körösszegapáti), 2. helyezett: Takács Judit, 3. helyezett: Kőrösi Klaudia, Nagy Norbert (Berettyóújfalu). Elismerő oklevelet kapott: Bíró Éva, Erdélyi Lilla (Biharkeresztes), Mohácsi Róza, Gyökös Viktória (Biharkeresztes), Nedeczky Zsombor (Berettyóújfalu), Pálfi Boglárka, Hagymási László (Komádi) és Németh Veronika Mónika (Komádi).

Adj energiát, hogy tovább forogjon a Föld! – képzőművészeti rajzpályázaton díjazásban részesültek: Gerner József (Körösszegapáti) és Pénzes Andrea (Körösszegapáti).

Vojtina Bábszínház által meghirdetett „A kisgömböc” című megyei rajzpályázaton díjazásban részesültek: Házi Fatime (Komádi), Kocsis Janka Ilona (Berettyóújfalu), Jenei Annabella (Berettyóújfalu), Gerner József (Körösszegapáti), Lisztes Krisztián (Berettyóújfalu), Jónás Izabella (Komádi), Mohácsi Evelin (Komádi, )Nagy Boglárka (Komádi), Imre Beáta (Berettyóújfalu),

Ökrösi Roland (Berettyóújfalu), Vad Kristóf (Magyarhomorog) és Tarsoly Tamara (Magyarhomorog).

2009 nyarának pályázati eredményei

Nemzetközi

Augusztus

Az 5. Nemzetközi Gyermek- Art Biennále 2009. Banglades

Díjazottak lettek:

Az „A” csoportban: Mező Georgina első helyet ért el ezért ARANY díjban részesült (Berettyóújfalu)

További díjazottak:

Kaszai Melitta (Körösszegapáti)

Antal Levente (Berettyóújfalu)

Bereczki Erika (Berettyóújfalu)

Bokor Blanka (Berettyóújfalu)

Pápa Dóra (Magyarhomorog)

Június

NOVA ZAGORA 2009. Nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Marozsi Martin (Biharkeresztes)

Far Kristóf (Biharkeresztes)

Mohácsi Renátó (Körösszakál)

Szalai Antónia (Komádi)

Török Andrea Nikolett (Körösszakál)

Jónás Izabella (Komádi)

Lupócz Evelin (Biharkeresztes)

Szatmári Gyula (Berettyóújfalu)

Gál Panna Zoé (Biharkeresztes)

Lakatos Nóra (Berettyóújfalu)

óf (Magyarhomorog)

Bulgár Nemzetközi Rajzpályázaton díjazásban részesült:

Tóth Zalán (Berettyóújfalu)

Országos

Július

A VOKE Vasutas Művelődési Ház, a vasutasok Otthona Pécsi Egyesülete és a MÁV Zrt. Pécsi Területi Képviselete országos pályázaton díjazásban részesült:

ándor (Körösszegapáti)

2009. augusztus

A HírTV Zrt. által kiírt „Magyar népmesék” című rajzpályázaton díajzásban részesült:

Privóczki Anna (Magyarhomorog)

A IV. Nemzetközi Gyermekrajz Vándorkiállítás „Szent Pál életútja” című rajzpályázaton kiállított lett:

Mohácsi Norbert (Körösszakál)

Tóth Ágnes (Körösszegapáti)

Lisztes Nikolett (Körösszegapáti)

Éles Boglárka (Biharkeresztes)

A zánkai Gyermek és Ifjúsági Centrum Kht. által kiírt „Táltos” című országos rajzpályázaton tárgy nyereményben részesült:

Vígh Laura (Berettyóújfalu)

Június

A 2. Gyerek Arc rajzpályázaton díjazásban részesült:

Balla Bence (Körösszegapáti)

Budai Alexandra (Berettyóújfalu)

Erdei Alexandra (Berettyóújfalu)

Fekete Zsófia (Berettyóújfalu)

Közönség díjas lett: Lisztes Krisztián (Berettyóújfalu)

A „Valentin varázslása” című országos rajzpályázaton:

II. helyezett: Baráth Petra (Berettyóújfalu)

Különdíjban részesül:

Vass Petra (Berettyóújfalu)

Pataki Panni (Biharkeresztes)

A „Kicsi Hősöm” országos rajzpályázaton:

I. helyezett: Rostás Vanda (Biharkeresztes)

III. helyezett: Miczi Veronika (Berettyóújfalu)

Különdíjban részesült:

Gulyás László (Berettyóújfalu)

Gólya Gerda (Berettyóújfalu)

Kardos Ákos (Komádi)

Karácsony Réka (Berettyóújfalu)

A Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata; Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola által kiírt 3. Interregionális Rajzversenyen díjazásban részesült:

Szoboszlai Fanni (Berettyóújfalu)

A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyermek- és Ifjúsági Osztálya által kiírt „Gyermekek a Bibliában” című rajzpályázaton:

I. helyezett: Ötvös Erzsébet (Komádi)

A Baráti Kör a Holokauszt Elékörzéséért Egyesület által meghirdetett rajzpályázaton kiállított lett:

Mohácsi Amanda (Komádi)

Mohácsi Dzsenifer (Biharkeresztes)

Bara Vivien (Körösszakál)

Kiss Enikő (Körösszegapáti)

Kiss Beatrix (Körösszegapáti)

Győrfi Edina (Körösszakál)

Győri Boglárka (Berettyóújfalu)

Mohácsi Norbert (Biharkeresztes)

Harangi Máté (Berettyóújfalu)

Polyák Jázmin (Biharkeresztes)

Glonczi Dzsenifer (Körösszakál)

Privóczki Anna (Magyarhomorog)

Szabó Rebeka (Berettyóújfalu)

Tarr Imre (Biharkeresztes)

Dudoma Borbála (Komádi)

Simon Csenge (Komádi)

Vécsei Bianka (Berettyóújfalu)

Pető Réka (Biharkeresztes)

Megyei

Június

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel” című megyei rajzversenyen díjazásban részesült:

Vörös Sándor (Berettyóújfalu)

Tóth Ádám (Körösszegapáti)

Szabó Máté (Berettyóújfalu)