2010/2011-es tanév pályázati eredményei

2010/2011-es tanév pályázati eredményei

2011. június

A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum által kiírt „Az Ezeregyéjszaka meséi” című rajzpályázaton eredményesen szerepelt:

4. osztályos korosztály:

II. hely: Balogh Dorina (Berettyóújfalu)

6. osztályos korosztály:

III. hely: Szabó Szabina (Körösszegapáti)

 

.A Csodaceruza folyóirat „Elveszni, megkerülni” című országos mese- és rajzpályázatán eredményesen szerepelt:

7-8 éves korosztály:

I. hely: Vécsei Bianka (Berettyóújfalu)

Köteles Zita (Magyarhomorog)

9-10 éves korosztály:

II. hely: Szémán Anna (Berettyóújfalu).

 

A Muzsikáló Egészség Alapítványi Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által meghirdetésre került „Varázsfuvola” országos rajzpályázaton sikeresen szerepelt:

I. hely: Mező Szilvia (Körösszegapáti)

III. hely: Lingvay Ajna (Berettyóújfalu).

 

A Karcolat Irodalmi és Művészeti Tehetségkutató Egyesület az OTP Bank Nyrt. Támogatásával megrendezett országos rajzpályázatán eredményesen szerepelt:

III. hely: Szémán Gabriella (Berettyóújfalu)

VI. hely: Tóth Renáta (Komádi)

Különdíjban részesült Csiszár Szabina (Körösszegapáti).

Az Mrd Tanácsadó Kft. Által meghirdetett „Mi leszek, ha nagy leszek” című országos rajzversenyen I. helyezést ért el Radics Márió, Rózsás Ildikó (Berettyóújfalu).

 

A Diákalkotók IV. Országos Tűzzománc Pályázaton sikeresen szerepelt:

Kollektív kategória III. hely: Meseerdő madarai (Tóth Franciska és Sipos Bettina) (Berettyóújfalu).

Tahitótfalu Alapítvány különdíja: Kovács Anita: (Berettyóújfalu).

 

A Verlag Dashöfer Kft. által meghirdetett „Így dolgoznak szüleim” című országos rajzpályázaton oklevélben részesült:

Balogh Lili, Török Fruzsina, Bardi Norbert, Duró Viktória, Kiss Boglárka (Berettyóújfalu), Mohácsi Tamara, Tarsoly Szilvia, Németh Veronika, Tóth Viktória Adél, Bakó Béla (Komádi), Kovács Boglárka, Molnár Izabella (Körösszegapáti).

 

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum által kiírt „Tükörkép” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. hely: Szentmiklósi László (Komádi).

Oklevélben részesült:

Beregszászi Kamilla, Imre Beáta, Szilágyi Barbara, Szabó Dorina (Berettyóújfalu)

Fábián Dániel, Kiss Richárd (Biharkeresztes), Laukó Vivien (Furta), Szilágyi Enikő (Körösszegapáti).

 

A Csodaceruza folyóirat és a Koinónia Kiadó által kiírt „Gyermekek bolygólya” című országos rajzpályázaton eredményesen szerepelt:

I. hely: Tóth Angéla Zsanett (Komádi)

II. hely: Miczi Veronika (Berettyóújfalu)

 

A 13. Simonyi Óbester napok által meghirdetett rajzpályázaton díjazásban részesült:

Gertner Márk, Rostás Dzsenifer, Fábián Dániel (Biharkeresztes).

 

Az Erzsébetligeti Színház; fondazione Pistoiese Jorio Vivarelli által kiírt „Pinokkió szülőfaluja” elnevezésű országos rajzpályázaton oklevélben részesült:

Sajó Zsanett, Szabó Dániel (Komádi), Ecsedi Bence 1-1 munkával, Baráth Petra, Juhász Rebeka, Bordás Bence (Berettyóújfalu), Nagy Szilvia (Magyarhomorog)

Rostás Norbert, Papp Dóra (Biharkeresztes)

 

Megyei

2011. június

A Vojtina Bábszínház által meghirdetett „Tündérlesen”című megyei rajzpályázaton díjazásban részesült Madarász Zsanett, Koszorús Regina (Biharkeresztes), Balogh Nikolett (Berettyóújfalu).

 

Nemzetközi

2011. május

A Tudományos Ismeretterjesztő és kulturális Központ Közhasznú Egyesület és a „Flagship Team” által kiírt „Az én családom” elnevezésű nemzetközi rajzpályázaton eredményesen szerepelt:

Bronzminősítésben részesült Tóth Angéla (Komádi).

Különdíjban részesült Molnár Norbert, Pénzes Andrea (Körösszegapáti), Bácsi János (Komádi) és Kiss Berta (Berettyóújfalu).

Dicséretben részesült: Seprenyi Laura (Magyarhomorog) és Németh Hella (Berettyóújfalu).

 

A 2011-ben megrendezésre került Svishtovi nemzetközi biennálén sikeresen szerepelt:

I. hely: Kincses Kinga (Berettyóújfalu)

II. hely: Kovács Anita (Berettyóújfalu).

Támogató díjban részesült: Vidó Viktória (Komádi)

A 2011-ben megrendezett török nemzetközi rajzversenyen bronzérmet kapott Vígh Adrienn Dorka (Berettyóújfalu). Kiállított lett Miklósi Anna (Magyarhomorog) munkája.

A 2010-es Toyama Nemzetközi Gyermekrajz Kiállításon:

Aranyérmet kapott: Baradács Anna (Berettyóújfalu), Bódi Jázmin (Körösszakál), Csongrádi Fanni (Magyarhomorog), Fekete Zsófia (Berettyóújfalu), Gál Csaba (Berettyóújfalu), Győrfi Attila (Magyarhomorog), Kecskeméti Beatrix (Berettyóújfalu).

Ezüstérmes lett: Mohácsi Viktória (Biharkeresztes).

Bronzérmet kapott: Pataki Kitti (Biharkeresztes), Balogh Dalma (Berettyóújfalu), Kácsándi Zsófia (Magyarhomorog), Kapczár Krisztina (Berettyóújfalu).

A XI. lengyel nemzetközi „The great well-know and unknow artist” 2011-es „Paul Klee – a walk with colour” elnevezésű rajzpályázaton kiállított lett Ivascu Marius (Berettyóújfalu) éa Tóth Evelin (Körösszegapáti) alkotása.

 


Az orosz „I paint my world and give it to you” elnevezésű nemzetközi rajzpályázaton elismerő oklevelet kapott: Máté Krisztina (Körösszakál), Képes Ákos (Berettyóújfalu), Kovács Rebeka (Biharkeresztes), Fekete Zsófia (Berettyóújfalu), Turi Dominik (Körösszegapáti), Varga Mihály (Körösszakál), Harsányi Máté (Biharkeresztes), Dudoma Zoltán (Biharkeresztes), Tarsoly Vivien (Magyarhomorog), Glonczi Dzsenifer (Körösszakál), Fónagy Réka (Komádi).

Országos

2011. május

A debreceni Benedek Elek Általános Iskola által meghirdetett „A kuruc kor dalai” országos rajzpályázaton eredményesen szerepelt:

II. hely: Hagymási László (Komádi)

III. hely: Váradi Zita (Berettyóújfalu)

Varga Hanna (Berettyóújfalu)

Rácz Szidónia (Biharkeresztes)

 

A 4. gyerek ARC és energiapályázaton eredményesen szerepelt:

6-9 éves korosztály:

1. hely: Nagy Vivien (Berettyóújfalu)

Kiállított: Szabó Rebeka (Berettyóújfalu)

Farkas Ágnes (Magyarhomorog)

Spulnyik Thomas (Körösszakál, 3 rajzzal)

Sacchetto Viktória (Biharkeresztes)

Pálfi Gergő (Berettyóújfalu)

Lévai Fanni (Komádi)

Antal Orsolya (Berettyóújfalu)

Kiss Zsófia (Körösszakál)

Kállai Kitti (Berettyóújfalu)

10-14 éves korosztály:

II. hely: Mohácsi István (Körösszakál)

III. hely: Aranyi Petra (Berettyóújfalu)

Millenáris kedvence különdíjban részesült Csordás Tímea (Körösszegapáti)

Kiállított: Szénási Gyula (Berettyóújfalu)

Balogh János (Körösszegapáti)

Kiss Judit (Körösszakál)

Április

A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által kiírt Húsvéti rajzpályázaton első helyezést ért el Nagy Judit (Biharkeresztes) és Ötvös István (Berettyóújfalu). Különdíjban részesült Tölcsér Andrea (Komádi).

Március

Az ukrán VIII. Nemzetközi Biennálén sikeresen szerepelt: Balogh Amanda (Biharkeresztes), Berki Anasztázia (Körösszegapáti), Barcsa Dóra (Biharkeresztes), Nagy Kitti (Körösszegapáti), Kapczár Krisztina (Berettyóújfalu), Szabó Levente (Biharkeresztes), Lisztes Nikoletta (Körösszegapáti), Aranyi Petra (Berettyóújfalu), Reszelő Viktória (Furta). Az iskolánk kollektív díjat kapott.

Az Ötvös József Főiskola (Baja), Caffart Képzőművészeti Egyesület; Gyergyószárhegyi Kulturális és Művészeti Központ (Románia); Nemzetközi Képzőművészeti Szabadiskola és Ifjúsági Művésztelep (Sárospatak) által kiírt „víz – szin(t)* víz-vonal „ című nemzetközi rajzpályázaton, kiállították Mohácsi Vivien (Biharkeresztes), Bozsányi Amanda (Körösszakál) és Kiss Zsófia (Körösszakál) munkáját.

Február

A 16. szlovák nemzetközi „Népviseletek és népi táncosok” elnevezésű rajzpályázaton kiemelkedően szerepelt Emmer Nóra (Berettyóújfalu), Nagy Vivien (Berettyóújfalu), Ertsey Rebeka (Berettyóújfalu).

Január

A XI. Japán nemzetközi rajzpályázaton elismerő oklevelet kapott: Varga Vivien (Berettyóújfalu), Szabó Dániel (Komádi), Nádai Imre (Biharkeresztes), Pap Tímea (Berettyóújfalu), Varga Dóra (Körösszakál), Beregszászi Kamilla (Berettyóújfalu)

Berke Orsolya (Berettyóújfalu), Szombati Eduárd (Körösszegapáti), Burzán Bianka (Körösszakál), Nagy Anita (Komádi), Házi Donát (Komádi), Tóth Franciska (Berettyóújfalu), Záborszky Bianka (Biharkeresztes) és Tölcsér Andrea (Komádi).

A „Kozmosz és Én” Orosz nemzetközi rajzpályázaton oklevélben részesült Juhász Károly (Komádi), Kiss Attila (Körösszakál), Mohácsi Richárd (Körösszakál), Bodnár Gergely (Berettyóújfalu) és Gyöngyösi Friderika (Komádi).

A Koreai nemzetközi rajzpályázaton eredményesen szerepelt Pálfi Nándor (Komádi) és Lisztes Szabolcs (Berettyóújfalu).

December

A XVII. Torun-i Grafikai Biennálén eredményesen szerepelt:

Imre Beáta (Berettyóújfalu) és Nagy Vivien (Berettyóújfalu).

A XXI. alkalommal meghirdetett „Kladnói mókuskák” című Lengyel Nemzetközi Rajzpályázaton eredményesen szerepelt:

I. korcsoportban: Szabó Barnabás (Berettyóújfalu).

II. korcsoportban: Bácsi Erika (Komádi), Mezei Anna (Berettyóújfalu).

III. korcsoportban: Barabás Tímea (Komádi), Szatmári Gyula (Berettyóújfalu).

IV. korcsoportban: Gólya Ágnes (Berettyóújfalu), László Blanka (Berettyóújfalu), Gombos Bianka (Berettyóújfalu).

November

Az V. Lengyel Nemzetközi Könyvkészítő Rajzpályázaton díjazásban részesült:

Nagy Boglárka (Komádi), Szentmiklósi István (Komádi), Mester Fanni (Komádi),

Mező Petra (Biharkeresztes), Máté Eliza (Magyarhomorog).

Kiállított lett:

Németh Boglárka (Komádi), Barabás Renáta (Komádi), Harsányi Máté (Biharkeresztes), Keller Emília (Komádi), Csébi Natasa (Komádi), Varga Patrik (Komádi), Balogh Sára (Berettyóújfalu), Prekup Anna (Magyarhomorog).

Október

A 11. Nemzetközi Ifjúsági Találkozó kereteiben megrendezett rajzpályázaton díjazásban részesült:

Aranyérem:

Lisztes Veronika (Berettyóújfalu), Széles Emese (Berettyóújfalu)

Oklevélben részesült:

Hajdu Noémi (Körösszegapáti), Mező Petra (Biharkeresztes), Varga Mihály (Körösszakál)

Faragó-Flaskay Sára (Berettyóújfalu), Farkas Sándor (Magyarhomorog), Holló Csaba (Komádi), Holopovics Zsófia (Berettyóújfalu), Héder Márk (Komádi), Kövér Krisztina (Körösszegapáti), Irimiás Erika (Komádi), Balogh Boglárka (Berettyóújfalu) és Pap Annabella (Berettyóújfalu).

Szeptember

A Széchenyi Tudományos Társaság valamint a Diadal Úti Általános Iskola és a Bartók Béla Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által meghirdetett „Széchenyi álma” című nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Czeglédi Mónika (Biharkeresztes).

A szabadkai Népkör Magyar Művelődési Központ által meghirdetett IX. Interetno Fesztivál keretében megrendezett „EX LIBRIS” nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Arany páva díj: Kovács Zoltán (Berettyóújfalu)

Oklevélben részesültek: Kürti Szabolcs (Körösszegapáti), Asztalos Éva (Körösszegapáti)

Tóth Evelin (Körösszegapáti), Rövid Richárd (Magyarhomorog), Gombos Bianka (Berettyóújfalu) és Ligvay Ajna (Berettyóújfalu).

A 41. Kínai Nemzetközi Rajzpályázaton díjazásban részesült:

Bronzérem: Zsigmond Tibor (Komádi) és Bíró Fanni (Komádi).

Oklevélben részesült: Mohácsi Norbert (Körösszakál), Lisztes István (Berettyóújfalu), Antal Orsolya (Berettyóújfalu), Dézsi Dorina (Berettyóújfalu), Burzuk Réka (Körösszakál), Kovács Rebeka (Biharkeresztes), Szabó Rebeka (Berettyóújfalu) és Sütő Cintia (Komádi).

A Török Nemzetközi Rajzversenyen díjazásban részesült:

Ötvös István (Berettyóújfalu).

A „Child and a dog” elnevezésű XII. Lengyel Nemzetközi Rajzpályázaton díjazásban részesült:

Barabás Renáta (Komádi), Bordán Kata (Berettyóújfalu)

Kiállított lett:

Vígh Adrien Dorka (Berettyóújfalu), Mészáros Bálint (Magyarhomorog) és Bagdi Zsuzsanna Sára (Komádi).

Országos

Május

A Szedresi Lovasudvarház és a Garay Általános Iskola, és AMI által meghirdetett III. országos rajz és fotópályázaton fődíjban részesült Kiss Virág (Berettyóújfalu).

Díjazott lett: Kocsis Janka (Berettyóújfalu), Turbucz Bernadett (Magyarhomorog), Szabó Andrea (Magyarhomorog), Spisják Petra (Komádi), Ötvös Alex (Berettyóújfalu), Bárczi Mátyás (Furta).

Kiállításra került Tolvaj Bence (Berettyóújfalu), Kirika Dóra (Berettyóújfalu), Szántó Petra (Berettyóújfalu), Szilágyi Ibolya (Magyarhomorog), Vécsei Bianka (Berettyóújfalu), Pintye Dóra (Berettyóújfalu), Bede Ábel (Körösszakál), Pénzes Rebeka (Berettyóújfalu) és Mohácsi Róza (Biharkeresztes) alkotása.

A Zánkai Országos Gyermek Képző- és Iparművészeti rajzpályázaton

Aranyérmet kapott: Porkoláb Lili (Berettyóújfalu)

Bronzérmes lett: Sachetto Viktória (Biharkeresztes)


Korosztálydíjban részesült: Török Bianka (Berettyóújfalu), Balogh Lili (Berettyóújfalu).

A Vándor Sándor és Révész László Emlék Alapítvány által kiírt „Akadjon, fakadjon ének”című országos rajzpályázaton kiállították Németh Boglárka (Komádi), Balogh Sára (Berettyóújfalu), Faragó-Flaskay Edit (Berettyóújfalu), Gurbai Kira Kinga (Komádi) és Szabó Szabina (Körösszegapáti) munkáját.

Az Oriflame Magyarország által meghirdetett „Egy fa élete” című irodalmi és rajzpályázaton sikeresen szerepelt:

I. helyezett lett: Halász Henrietta (Biharkeresztes)

II. helyezést ért el: Rácz Kitti (Biharkeresztes).

Április

Az Újpesti Gyermek és Ifjúsági Ház által kiírt „Fától az erdőt” elnevezésű országos rajzpályázaton

I. helyezést ért el: Szabó Levente (Biharkeresztes)

II. helyezett lett: Mohácsi Dorottya (Biharkeresztes)

III. helyezést ért el: Koszta Vivien (Berettyóújfalu)

A ClubNetCet Egyesület által kiírt „Ments meg” című országos rajzpályázaton vándorkiállításra került Szalai Titanilla (Komádi), Túri Valentina (Körösszakál), Fejes Violetta (Körösszegapáti), Vince Vencel (Körösszakál), Kovács Nikoletta (Körösszegapáti) és Puskás Patrik (Magyarhomorog) munkája.

Március

A Balatonalmádi Sporthorgász Egyesület; BALZER Hungária Kft; Balatonalmádi Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár; Bakony – Balaton Horgász Szövetség; Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt által megrendezett ”Horgásztam a Balatonon 2010” képzőművészeti pályázaton V. helyezést ért el Fehér Tamás (Komádi).

Az ELTE TÓK Vizuális Nevelési Tanszék által meghirdetett borítóterv rajzpályázaton díjazásban részesült Müller Bianka (Berettyóújfalu), Bozsányi Petra (Körösszakál), Sajó Zsanett (Komádi), Daróczi Janka (Berettyóújfalu), Oromós Kristóf (Körösszegapáti), Juhász József Rómeó (Körösszegapáti).

A Külügyminisztérium által megrendezésre került „Üzenem Európának” című rajzpályázaton sikeresen szerepelt Szepesi Laura (Berettyóújfalu).

Az Angyalföldi József Attila Művelődési Központ által kiírt XVIII. Országos József Attila illusztrációs rajzpályázaton kiállításra beválasztották Kolozsvári Brigitta (Biharkeresztes), Szabó Levente (Biharkeresztes), Mohácsi Róza (Biharkeresztes), Tóth Ildikó (Körösszegapáti), Varga Tamás (Biharkeresztes), Fent Cintia Katalin (Biharkeresztes), Pataki Kitti (Biharkeresztes) munkáját.

Február

A Criminon Magyarország Kiemelten Közhasznú Alapítvány által meghirdetett országos rajzpályázaton II. helyezést ért el Bagdi Zsuzsanna Sára (Komádi).

A Ritka és Veleszületett Rendellenességgel Élők Országos Szövetsége által kiírt „Ritka Szépségek Gyűjteménye 2011” című országos rajzpályázaton:

I. helyezett lett: Győri Boglárka (Berettyóújfalu)


III. helyezést ért el: Szabó Alex (Biharkeresztes)

III. helyezett lett: Balogh Ágnes (Biharkeresztes)

Emléklapot kapott: Szénási Gyula, Rózsa Mihály (Berettyóújfalu) Koszorús Imola, Balogh Erzsébet, Mohácsi Liza (Biharkeresztes).

A Pestszentlőrinc Pestszentimre Önkormáynazata és a Kondor Béla Általános Iskola által megrendezésre került országos rajzpályázaton III. helyezést ért el Mohácsi Zsolt (Körösszakál).

December

A Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola által megrendezett „Hang képekben” című országos rajzpályázaton:

I. helyezést ért el Mohácsi Csaba (Biharkeresztes).

II. helyezést ért el Kóti Krisztina (Berettyóújfalu).

III. helyezést ért el Nagy Barbara (Körösszegapáti).

Diákönkormányzati különdíjban részesült Hevesi Henrietta (Biharkeresztes).

Természettudományi munkaközösség-vezető különdíjat vehetett át Fehér Nikolett (Komádi).

November

Az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség által meghirdetett országos rajzpályázaton 10. helyezést ért el Pálfi Viktória (Biharkeresztes).

Október:

A Katlan Csoport Közhasznú Kulturális Egyesület és a Stúdió Metropolitan Kht. által kiírt „Én és a Dunám” országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Ötvös István Márkus (Berettyóújfalu)

Kiemelt eredményt ért el: Gyöngyösi Sándor (Komádi).

Csángó Fesztivál keretein belül megrendezett országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Réfi Nikolett (Berettyóújfalu)

Oklevélben részesült:

Mohácsi Amanda (Komádi) és Mező Petra (Biharkeresztes).

Szeptember:

A Pingálók Kreatív Műhely Kft által kiírt országos illusztrált meseíró pályázaton eredménye:

Gál Csaba (Berettyóújfalu).

A Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi minisztérium; Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium; Egészségügyi Minisztérium és az Oktatási Kulturális Minisztérium által meghirdetett „Közlekedj okosabban, élj egészségesebben! „című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Fődíjas lett:

Ecsedi Balázs (Berettyóújfalu) és Gurbai Kíra Kinga (Komádi).

Különdíjban részesült:

Halász Henriette (Biharkeresztes) és Zsigmond Tibor (Komádi)

Díjazásban részesült:

Németh Boglárka (Komádi), Fábián Dániel (Biharkeresztes), Papp Alexandra (Berettyóújfalu), Pető Réka (Biharkeresztes), Mohácsi Evelin (Komádi) és Kerékgyártó Attila (Komádi)

Emléklapban részesült:

Házi Karolina Abigél (Komádi) és Pető Viktória (Biharkeresztes).

A Solymár Imre Városi Könyvtár által meghirdetett „Tervezd meg saját elképzelésed szerint kedvenc könyved borítóját! „című országos rajzpályázaton oklevélben részesült:

Krucsó Vivien (Komádi), Kiss Judit (Körösszakál), Hevesi Henrietta (Biharkeresztes), Beregszászi Kamilla (Berettyóújfalu), Barta Noémi (Körösszakál), Méhes Petra (Körösszakál), Pápa Dóra (Magyarhomorog), Tóth Tamás (Berettyóújfalu) és Bíró Fanni (Komádi).

A Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa Program keretében a Színes Gyöngyök Egyesület által meghirdetett „Láttatni a láthatatlant” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Fent Cintia Katalin (Biharkeresztes)

Különdíj: Ecsedi Balázs (Berettyóújfalu)

Dicséretben részesült:

Szűcs Erik (Biharkeresztes), Szőke Regina (Biharkeresztes), Szilágyi Antal (Berettyóújfalu), Finta Ferenc (Berettyóújfalu) és Rostás Dzsenifer (Biharkeresztes).

A TájÉrtékKAtaszter által meghirdetett „Tájérték „című rajzversenyen díjazásban részesült:

I.hely: Szabó Rebeka (Berettyóújfalu)

I.hely: Kovács Boglárka (Berettyóújfalu).

A Baromfi Termék Tanács által meghirdetett „Baromfiudvar” című rajzpályázaton iskolánk minden diákjának a rajzát a vándorkiállításra beválogatták.

A Szövetség a Mátraderecskei Széndioxid Gyógy Gáz Fürdővel és a Mátraderecske Község Önkormányzata által meghirdetett „Ismerjük és ismertessük meg a Mofetta gyógyhatását” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Tolvaj Petra (Berettyóújfalu).

A Kis Lord Alapítvány a Gyermekekért által meghirdetett „… Én kis kertem…” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

II.hely: Pápa Evelin (Magyarhomorog)

Kiállított lett: Kecskeméti Beatrix (Berettyóújfalu) és Ulics Milán (Berettyóújfalu)

Megyei

Március

A Hajdú- Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézet, és a DKV Debreceni Közlekedési Zrt. által 2011-ben ismét megrendezett megyei rajzpályázaton

Alsó tagozaton:

I. helyezett lett: Szabó Karolina (Berettyóújfalu)

II. helyezést ért el: Jónás Veronika (Körösszakál)

III. helyezett lett: Kiss Virág (Berettyóújfalu)

Vécsei Bianka (Berettyóújfalu)

IV. helyhelyezést ért el: Varga Dániel (Biharkeresztes)

Bozsányi Klaudia (Körösszakál)

felső tagozaton:

II. helyezést ért el: Varga Dóra (Körösszakál)

III. helyezett lett: Tolvaj Petra (Berettyóújfalu)

IV. helyezést ért el: László Blanka (Berettyóújfalu)

A Vojtina Bábszínház által meghirdetett „Április bolondja”című megyei rajzpályázaton díjazásban részesült Keller Emília (Komádi), Ötvös István (Berettyóújfalu), Geletei Kata (Körösszegapáti) és

Privóczki Anna, (Magyarhomorog).

Február

A Vojtina Bábszínház által meghirdetett „Hol élnek az állatok”című megyei rajzpályázaton díjazásban részesült Gurbai Kira (Komádi), Kovács Nikolett (Berettyóújfalu), Máté Szilvia (Komádi), Tóth Tamás (Berettyóújfalu), Varga Alfonz (Biharkeresztes).

Városi eredmények

Október:

A Sinka István Városi Könyvtár által meghirdetett „Három kívánság „ című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Szabó Marianna (Komádi)

Oklevélben részesült:

Szémán Gabriella (Berettyóújfalu), Dudoma Dezső (Komádi), Bakó Béla (Komádi), Török Bianka (Berettyóújfalu), Rövid Ramóna (Magyarhomorog), Győri Boglárka (Berettyóújfalu), Rostás Stefánia (Komádi), Kaszai Melitta (Körösszegapáti), Karácsony Réka (Berettyóújfalu), Antal Orsolya (Berettyóújfalu), Ivascu Sámuel (Berettyóújfalu) és Mező Krisztián (Berettyóújfalu).

 

 

Szeptember:

A Nadányi Zoltán Művelődési Központ által meghirdetett „Csillaglegenda” című városi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Miczura Anikó (Biharkeresztes), Karácson Sára (Berettyóújfalu), Klabacsek Boglárka (Berettyóújfalu)

Oklevélben részesült:

Fehér Vivien (Berettyóújfalu), Harsányi Pál (Komádi), Csanádi Petra (Berettyóújfalu), Jónás Veronika (Körösszakál), Bódi Jázmin (Körösszakál), Daróczi Aletta (Berettyóújfalu),

Kiss Fruzsina (Berettyóújfalu), Kiss Panna (Berettyóújfalu), Asztalos Éva (Körösszegapáti), Varga Renáta (Komádi), Rostás Dzsenifer (Biharkeresztes), Dobi Adrienn (Berettyóújfalu), Sotter Csilla (Biharkeresztes), Szűcs Viktória (Berettyóújfalu), Halász Hedvig (Biharkeresztes), Szepesi Laura (Berettyóújfalu), Mohácsi Viktória (Biharkeresztes), Gertner Zsanett (Biharkeresztes), Koszorús Edit (Berettyóújfalu), Furka Sára (Berettyóújfalu), Aranyi Petra (Berettyóújfalu), Cserkúti Petra (Berettyóújfalu) és Baradács Anna (Berettyóújfalu).