Marczin Vanda

Iskolák

• 2002-2007: Kós Károly Művészeti Szakközépiskola, Végzettség: bőrtárgy készítő

Művészeti munkásság

• Tagja vagyok a Bihari Népművészeti Egyesületnek.
  • és a Tilinkó Népdalkörnek. 2010-ben megjelent első CD-nk.

2011 májusában Fiatal Alkotó minisztériumi díjat kaptam az országos „Kitesszük a szűrét” c. pályázaton

2013. május 24-én a “kitesszük a szűrét..” V. Országos Pályázaton valamennyi alkotásom díjazott lett “modern kategóriában”.

2013. szeptember 14-én a X. Országos Ifjusági Népi Kézműves Pályázaton 16-25 éves korcsoportban 1. helyezett lettem.

Munkám az Alapítványnál

2010 szeptemberétől dolgozom az Alapítványnál. Szeretek gyerekekkel foglalkozni. A hagyományápolás, a népi értékek átadása belefonódik mindennapi tennivalóimba. Aktívan részt veszek a szociális munka terén is.

Szívesen dolgozok az Alapítványnál. Sokrétű, színes maga az iskola is, melyben én is megtaláltam a helyemet.

• Telefon: 06-54-400-131